התקשרו עכשיו050-9995236
משרד עורך דין ישראלי
חייגו עכשיו: 055-9912088

מטרתנו העיקרית בהליכי מחיקת החובות הינה- לחלץ אתכם מכל אותן "משקולות" מעיקות הנלוות לתקופה קשה זו בחייכם, כמו עיקולים, הגבלת אשראי או איסור יציאה מן הארץ. 

עורכי הדין במשרדינו יספקו לכם מענה מקצועי ויעיל, תוך התחשבות רגישה בצרכיו של כל לקוח ולקוח, בהתאם לסיפור חייו, מצבו הכלכלי ומצבו המשפחתי בעת הגשת הבקשה.

כיסים ריקים מכסף בעקבות חובות

אנו נלווה אתכם באופן אישי, באמינות ובמקצועיות עד אשר תותירו מאחוריכם את ההסתבכות הכלכלית שחוויתם בשנים שקדמו לכך, כל זאת על מנת להשיב את החיוך ואת שמחת החיים ולהותיר את המתח והלחצים (הכלכליים והנפשיים) מאחור. 

תנו לנו ללוות אתכם לאורך ההליך המורכב והסבוך, עד למחיקת חובותיכם ויציאתכם לדרך חדשה ונקייה מחובות.

הסדר נושים- איך זה עובד?

פרט או חברה, בעלי חוב לבנקים, או למוסדות אחרים, או לאנשים פרטיים, מומלץ מאוד להסדיר חוב זה מוקדם ככל שניתן. הבנק לדוגמה, יפעל באמצעות עורך הדין שהוא שכר, להוציא לחייב מכתב התרעה ובו יתבע את החזר החוב, וכן איום בנקיטת הליכים משפטיים במידה והחוב לא יוסדר. רצוי שהחייב יפעל באמצעות עורך הדין מחיקת חובות לבנקים המתמחה בניהול המשא ומתן מול הבנק (או כל נושה אחר). עורך הדין המומחה, יכול להגמיש את דרישותיהם של הנושים כלפי החייב, ויביא בהכרח לתוצאה טובה יותר עבורו.

במידה והצדדים לא הגיעו להסדר חוב המוסכם עליהם, מגיע השלב בו רשאי הנושה לפתוח תיק בהוצאה לפועל ולדרוש לנקוט כנגד החייב באמצעים כמו עיקול על חשבון הבנק, על רכבו, על משכורתו ועל יתר נכסיו. יתרה מזאת, רשאי הביטוח הלאומי להגביל את רישיון הנהיגה של החייב, להטיל מגבלות על שימוש בכרטיסי אשראי וצ'קים של החייב, ואף לדרוש כנגדו צו איסור יציאה מהארץ. יש בצד הליכים אלו הוצאות משפטיות, אגרות ושכר טרחה לעורכי הדין, שיוטלו מן הסתם על החייב.

לאחר מיצוי שלב זה, יפעלו אנשי ההוצאה לפועל וידרשו מהחייב חקירת יכולת כלכלית על מנת לאמוד אפשרות לכיסוי החובות שלו. גם כאן יכולתו של עורך הדין המומחה לתחום, תוכל לסייע בהסדר חוב כלפי אותם נושים שהפעילו את אנשי ההוצאה לפועל. 

עורך הדין יידע למצוא את ההסדר המתאים ביותר לחייב בהתאם ליכולתו הכלכלית, ובכך למנוע ממנו את ההליכים אותם ההוצאה לפועל מתעתדת לבצע.

כפי שצוין קודם, ניתן למנוע את אי הנעימות במפגש עם אנשי ההוצאה לפועל, אם החייב יפעל בשום שכל וייעזר בעורך הדין המומחה לעניין, אשר ינסה להגיע להסדר הולם עבור החייב מול אותם נושים. בכל מצב, קיימת עדיפות מכרעת להגעה להסדר, ובדחיית ההגעה להוצאה לפועל.

האמור לעיל אינו מהווה תחליף כלשהוא לייעוץ משפטי מקצועי!

 

לקביעת פגישה וקבלת ייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד המתמחה בהליכים אלה, יש למלא את פרטיך במקום המיועד לכך

 

office@isralawyers.co.il

רחוב ירושלים 51 אופקים 8758431

050-9995236

ספר לנו איך אפשר לעזור לך?

 לחצו לחיוג מהיר!